Marcela Šandrová

Narodila jsem se v Praze, vyrůstala jsem v hospodském duchu, krmena tatrankami hodných strýčků štamgastů. Strava byla pořád to samé. K snídani rohlík s máslem, sýr a salám. Na oběd nějaký ten řízek s kaší ve škole a k večeři muselo být maso, nejlépe smažené přírodní plátky nasáklé sádlem.

Párky, paštiky, sekaná, nebo štangle salámu. To byl náš každodenní chleba. A na noc po hospodách fůra tatranek a čokolád. Nikterak jsem nepřibírala, protože jsem měla dost pohybu, ale cítila jsem se už v pubertě slabá, unavená a nepoužitelná. A takto a ještě kolikrát hůř jsem se cítila celý život. Je mi 45let a teprve poslední 4 roky si užívám život bez únavy, alergie, nebo bolestí kloubů.

Mohla bych říct, že se cítím na dvacet, ale takto dobře jsem se necítila ani tenkrát. Asi před 15 lety jsem přibrala 25kg a nevěděla, jak s nimi pryč.

Dodržovala jsem své stravovací návyky z dětství, než jsem si uvědomila, že existuje i jiné jídlo. A tak jsem se po letech boje s nadváhou pokusila o nemožné. Změnila jsem stravu…

V té době se mnou koketovala nemoc, která si říká rakovina tlustého střeva a já tak měla silnou motivaci se sebou začít něco dělat.
A tak jsem udělala. Nemoc vymizela sama, bez jediného léku – nejsem typ, který chce být léčen v nemocnici, a tak jsem vsadila na vlastní kartu. A podařilo se…

Přesvědčila jsem se na vlastní kůži, že hubnout můžeme lehce, bez hladu a také si tím vyženeme neduhy z těla ven…

Poslední publikované příspěvky

Budování azylu PONTO

https://www.youtube.com/watch?v=L1gKs1TBSkk&feature=youtu.be

Proč si koupit můj ebook o hubnutí

Moje matka zemřela na rakovinu tlustého střeva v pouhých čtyřiceti šesti letech a já na vlastní…

Děkuji, že jste zavítali na můj web.

© 2019 – Všechna práva vyhrazena – Hubnutí je v hlavě

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill

PONTO Zvířecí Azyl

Sledujte zvířecí azyl na FACEBOOKU